Úspěchu ve svém oboru dosáhnete,
pokud nevíte, jestli to, co děláte, je práce nebo zábava.
Warren Beatty

O nás

Profectus Consulting je společnost zastřešující marketingovou komunikaci středně velkých českých firem formou outsorcing marketingu. Klientům jednorázově nebo kontinuálně poskytujeme komplexní zázemí odborného marketingového oddělení. Forma spolupráce „marketingu na klíč“ je v době úspor a optimalizace nákladů středních firem velice žádaná.

Rozsah spolupráce je vždy individuální dle potřeb klienta. Běžnými formami spolupráce jsou odborné konzultace, projektové řízení nebo dlouhodobé partnerství, kdy se stáváme pro klienta externím oddělením, na které se může vždy spolehnout.

Profectus Consulting založila Veronika Kučerová, která kolem sebe pozorovala stále více firem, které nedisponovaly marketingovým oddělením a marketing ve firmách řešili všichni a vlastně nikdo. Napadlo ji tedy zúročit své letité zkušenosti z reklamních agentur, ve kterých působila, a založila společnost, která se právě na tyto klienty zaměřuje a nabízí jim ekonomické a efektivní řešení.

Hodnoty, na kterých si zakládáme

ic1

Kvalita, spolehlivost a jasné výsledky

ic2

Spokojenost klienta na prvním místě

ic3

Korektní a přátelské vztahy

ic1

Výhody spolupráce

Profectus spolupracuje s řadou odborníků s dlouhodobou praxí v daných oborech. Na každý projekt pro klienta se stavujeme tým specialistů na míru. Nemusíte nést fixní náklady za vlastní marketingové oddělení, platíte jen za odvedenou práci.

ic1

Pro koho jsme přínosem

Spolupracujeme především s českými středně velkými firmami, kterým přinášíme ekonomičtější a efektivnější řešení, než kdyby budovaly svá vlastní marketingová oddělení.

ic1

Jak to funguje?

Na základě provedené diagnózy definujeme stávající situaci, vaše cíle a potřeby. Provedeme marketingový audit a sestavíme strategii. Stanovíme cestu, směr a aktivity, kterými se společně vydáme. Dosáhneme stanovených cílů.